Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejlepší kuchařka Česka: Měla jsem je jak pytlíky na svačinu! Dnes se chlubí plným dekoltem

Kamu přiznala plastiku prsou.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
Dlouhá léta bojovala s nadváhou, ale je důkazem toho, že tvrdá dřina se vyplatí. Nejlepší kuchařka Česka, která si říká Kamu (28), přiznala, že si k dokonalé postavě pomohla plastikou prsou. Po shození 30 kil měla ňadra povislá jako pytlíky na svačinu, a tak nebylo zbytí.

Kamila Rundusová alias Kamu se v Česku proslavila svým kuchařským uměním. K publicitě jí ale bezesporu pomáhá i krása. V minulosti tomu tak ale vždycky nebylo. Svého času byla pěkný buřtík. Po zhubnutí se ale rozhodla pro plastiku prsou. Proč?

„Když jsem ve dvaceti zhubla přes 30 kilo, tak se mi z obřích šestek, který vládly mýmu tělu, staly pytlíky na svačinu. Teda spíš na bagetu, a tak jsem si po letech sexu v podprsence a tričku (nikdy jsem se nesvlíkla!) řekla, že jsem udělala maximum, abych se cítila skvěle, ale jsou věci, který jsem si už nenávratně ‚posr…‘ a ať posiluju sebevíc, pytle stále zůstávaj prázdný,“ píše Kamu na svém Instagramu.

„Nejsem přívržencem plastik z rozmaru,“ podotýká. „Léta jsem váhala, ale od zákroku nebyla chvíle, kdy bych litovala a vážně mi to společně se ztracenými kily změnilo život. Narostlo sebevědomí, sebedůvěra a sebeláska. Najednou jsem v zrcadle neviděla quasimoda, ale ženu,“ přiznává se k plastice Kamu.

„Ne, moje prsa po sundání podprdy nedrží a nemám bradavky u krku. Pořád jsou to moje velký prsa, který vypadaj zase jako dřív. Pokud se pro něco rozhodujete, tak se nebojte a dejte na vybraný klinice konzultaci, vše je hodně individuální. Ale nebojte se toho,“ motivuje známá kuchařka.

Pravdou je, že postavu má skutečně skvostnou.

Související články

Další články