Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Nejlepší kámoš Heleny Růžičkové a hvězda Kameňáků je na tom velmi zle: Trpí kvůli ROZDRCENÉ PÁTEŘI!

Václav Glazar je na tom zdravotně bídně.
Hvězda komediální série Kameňák Václav Glazar (65) trpí kvůli neutěšenému zdravotnímu stavu. Skončil v LDN v Kralupech nad Vltavou kvůli rozdrcenému bedernímu obratli a kyčli. Někdejší nejlepší kamarád herečky Heleny Růžičkové (†67) a režiséra Zdeňka Trošky (64) prý umírá na samotu!

Václav Glazar, hvězda Kameňáků, skončil v LDN v Kralupech nad Vltavou. Trpí šílenými bolestmi kvůli rozdrcenému bedernímu obratli a kyčli. Operace nepřichází v úvahu, a tak se hercovi přátelé obávají nejhoršího!

Na operační sál jej lékaři nemohou vzít, protože se mu neokysličuje mozek. Glazar by nepřežil bez nepřetržitého napojení na kyslíkový přístroj.

„Jsou tu obětavé sestřičky, ale nemají čas se mnou promluvit. Tolik bych si potřeboval popovídat, jsem osamělý na pokoji. Zabíjí mě to,“ řekl deníku Aha! herec, který touží po domově seniorů v Praze, kam by za ním mohli chodit blízcí.

Velmi smutný je z Glazarových potíží režisér Zdeněk Troška. Nechal se slyšet, že ho jeho osud mrzí.

Glazar byl dlouhá léta nejlepším kamarádem herečky Heleny Růžičkové. Doma měl dokonce urnu s popelem jejího zesnulého syna. A když zemřela Růžičková, zbyly mu po ní její kalhoty.

Mohlo by vás zajímat

Další články