Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nejlepší kamarádka Ani Geislerové slaví: Tatiana Dyková od bouřlivého mládí až po vzornou ženu

Zdroj: archiv
+ Dalších 18 fotografií
narozeniny
Tatiana Vilhelmová Dyková dnes slaví své 41. narozeniny. Herečka vypadá v obličeji jako holčička v pubertě a nikdo by jí netipoval, že už přesáhla čtyřicítku. Tatiana patří mezi naše nejlepší herečky, které to umí rozjet na veřejnosti. Pravdou je, že své divoké období má maminka tří dětí za sebou, ale zato prožívá jedno z nejkrásnějších období ve svém životě.

Tatiana Vilhelmová (41) Dyková patří jednoznačně mezi naše nejobsazovanější herečky. Přesto se najdou lidé, kteří Tatianu jako herečku uznávají a mají rádi, ale jako člověk jim absolutně nesedí. To ale nemění nic na tom, že herečka hrála za posledních patnáct ve spoustě dobrých českých filmů.

Herečka s roztomilým holčičím obličejem dnes slaví 41. narozeniny a ve svém životě měla štěstí snad na všechno kromě chlapů. Ve svém bouřlivějším období, kdy si užívala večírky se svojí nejlepší kamarádkou Aňou Geislerovou randila s hereckým kolegou Pavlem Liškou

V červenci 2005 se vdala za Pavla Čecháka a má s ním dvě děti, Františka a Cyrila. Jejich manželství bohužel nevydrželo a pár se v roce 2013 rozvedl. V současné době je herečka vdaná za hudebníka Vojtu Dyka (33) a má s ním syna Aloise.

Související články

Další články