Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Nejlepší kamarád Moniky Bagárové: Jak zpěvačka zvládá těžký rozchod

Jan Bendig a Monika Bagárová jsou velmi blízcí přátelé.
Zdroj: herminapress
+ Dalších 10 fotografií
PODPORA

Zpěvačka Monika Bagárová (27) a Jan Bendig (27) se znají už dvanáct let od chvíle, kdy se oba dostali do finále prvního ročníku Česko Slovenské SuperStar. A od té doby se z nich stali nejlepší přátelé. Co o stavu kolegyně a kamarádky, která prožívá bolestivý rozchod, Honza prozradil eXtra.cz?

Monika Bagárová: Velká mravní síla

„S Monikou si voláme, píšeme si, říkáme si všechno, ale zabila by mě, kdybych něco prozradil. Můžu vám říct jen to, že my dva už jsme si souzeni navždy, může se na mě spolehnout. Podpořím ji kdykoli,“ řekl eXtra.cz šikovný mladý zpěvák Jan Bendig.

Monika Bagárová je nejsilnější člověk na světě, Ruminka je její motor, který ji žene dál. Ale fakt nechci víc říkat. Jen ji strašně obdivuju. Nádherně to zvládá. Je to za mě máma roku, ba co víc, máma všech dalších let. A zároveň je to strašně silný člověk. Tohle celé ustojí a přenese se přes to na jedničku,“ věří Honza.

Spekulace o nevěře

Dost často lidé spekulují, že sportovec Makhmud Muradov mohl mít paralelní vztah s jinou ženou. On sám to vehementně popřel (prý na nic takového nemá žaludek), ani Bendig o ničem takovém netuší. Kdyby tušil, při jeho povaze by se v odpovědi na otázku ošíval, což neudělal.

Nic takového jsem opravdu neslyšel. Teď se samozřejmě budou šuškat různé věci, protože lidé to rozebírají, ale nepřikládal bych tomu moc velkou váhu,“ myslí si.

A i z jeho dalších slov se zdá, že mezi Monikou a Machem nedošlo k žádnému zásadnějšímu konfliktu, že se spíš vinou dlouhého a častého odloučení postupně odcizili.

„S Machem nemám vůbec žádný problém. Když ho uvidím, pozdravím ho. Vztahy zkrátka někdy končí. Pořád je to ale otec dítěte mé nejlepší kamarádky. Ani Monika s ním, myslím, nemá žádný problém,“ dodal Honza Bendig.

Související články

Další články