Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

NEJLEPŠÍ FOTKY z královské svatby: Okouzlily Kate, Meghan i těhotná Pippa!

Princové William a Harry se s manželkami na svatbě dobře bavili.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Na zámku Windsor si dnes řekli své ano princezna Eugenie (28) a manažer nočního klubu Jack Brooksbank (32). Velké slávy se účastnila celá královská rodina, malá Charlotte opět kynula davům a oběma vévodkyním to moc slušelo. Přišla i Pippa těsně před porodem a téměř stoletý princ Philip s královnou Alžbětou.

Vnučka královny Alžběty princezna Eugenie se dnes v poledne provdala po sedmiletém vztahu za Jacka Brooksbanka. Chybět ve Windsoru u této slávy nemohla celá britská královská rodina. Vévodkyně Kate dorazila ve vínových šatech po kolena, její sestra Pippa, která se nachází ve vysokém stupni těhotenství, zvolila lahvově zelený model do půli lýtek a culila se na všechny strany. Meghan Markle zvolila tmavě modrý pouzdrový model.

Princ George se bravurně zhostil role nosiče prstýnků a jeho sestřička Charlotte šla za družičku, stejně jako dcerka rodinného přítele Robbieho Williamse.

Samotné nevěstě, která oblékla model od Petera Pilotta, to nesmírně slušelo.

Mohlo by vás zajímat

Další články