Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Nejlepší fotky dcery Michala Suchánka: Vyrostla z ní půvabná žena

Zdroj: instagram
+ Dalších 10 fotografií
Krásná Berenika
Bavič Michal Suchánek (54) má s manželkou Renatou dvě děti. Staršího syna Jáchyma, kterému je už pomalu třicet let a mladší dceru Bereniku. Ta v červenci oslavila už 22. narozeniny a nikdo se nestačí divit její kráse. Musíme uznat, že dcerka se Michalovi a Renatě pěkně povedla.

Michal Suchánek (54) je český herec, bavič, moderátor, scenárista a režisér. Jak se říká, „jablko nepadá daleko od stromu“ a platí to i u Suchánkových. Tedy alespoň u dcery Bereniky.

Jde v tatínkových stopách

Dvaadvacetiletá dcera Michala Suchánka chtěla být herečkou a zpěvačkou už od dětství. Od čtyř let se věnuje stepu a v šesti letech začala hrát na piano. Po ukončení základní školy se Berenika dostala na konzervatoř Jaroslava Ježka v Praze. Tam začala studovat muzikálové herectví a svou první roli dostala v televizním pořadu Tele Tele.

Berenika zazářila i na divadelních prknech například v muzikálu Klíč králů, do kterého si ji vybral Daniel Landa (51). Dále si zahrála v muzikálech, jako je například Vánoční koleda či Tři mušketýři.

Vyrostla do krásy

Suchánkova dcera už není žádná malá holčička a vyrostla z ní krásná dáma. Dá se snad i říci, že je den ode dne krásnější. Její profil na sociální síti se doslova hemží svůdnými snímky. Berenika je půvabná a elegantní. Má krásnou tvářičku, ale i perfektní postavu. Michal musí mít jistě hodně práce s odháněním nápadníků, musí jich totiž být zástupy.

Přesvědčte se sami ve fotogalerii a podívejte se, jak krásná žena z ní vyrostla.

Související články

Další články