Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nejlepší fotky dcery Ivy Kubelkové: Krásná Natálka (14) už má víc kšeftů než maminka

Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 21 fotografií
Galerie
Ivě Kubelkové (42) vyrostla z vlastní krve pořádná konkurence. Dcera jí v modelingu šlape na paty, krásná Natálie Jirásková (14) se už na mole objevuje častěji než maminka. Ještě pár let a lidé budou znát spíš Natálku než Ivu!

Iva Kubelková (42) musí být neskutečně pyšná. Její dcera Natálie (14) vyrostla do krásy a jako modelce se jí kšefty jenom hrnou.

Nechyběla ani na prestižní módní akci Top Fashion, která před několika dny proběhla v Karlových Varech. „Doma jsme pochopitelně trénovaly chůzi a otočky, ale zas takový nováček už není. Tohle byla pro Natálku další velká zkušenost v tomto světě a myslím, že to zvládla skvěle,“ řekla Super.cz hrdá Kubelková, která se na události chopila moderátorského žez­la.

Že jednou Natálie maminku převálcuje? O tom už snad nikdo nepochybuje. A než se tak stane, podívejte se na její nejlepší fotky v galerii.

Související články

Další články