Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Nejlepší fotbalista světa Lewandowski: Hýčká si tuhle krásnou karatistku

Robert Lewandowski má doma krásnou karatisku.
Zdroj: Archiv
+ Dalších 8 fotografií
žhavá galerie
Nejprestižnější fotbalová cena The Best pro nejlepšího fotbalistu světa poprvé doputovala do rukou polského útočníka Roberta Lewandowského (32), který hraje za Bayern Mnichov. Není to ale první životní výhra. Ten největší klenot našel ve své krásné manželce Anně Lewandowské, která je nejen krásná, ale také velmi nebezpečná.

Robert Lewandowski se stal nejlepším fotbalistou světa. Po dlouholetém střídání prestižního ocenění, které určuje Unie evropských fotbalových asociací (UEFA) mezi hvězdnými fotbalisty Lionelem Messim a Cristianem Ronaldem, se letos cena poprvé ohřeje v rukou polského útočníka, který hraje za Bayern Mnichov

Lewandowski se tak po získání ocenění stal velkým fotbalovým konkurentem zmíněných jmen Messiho i Ronalda. Není to ale jediné eso, kterým může hvězdným fotbalistům konkurovat.

Krásná a nebezpečná

Robert Lewandowski má doma mnohem větší poklad, a to půvabnou manželku Annu Lewandowskou, která je nejen krásná, ale také nebezpečná. Anna je totiž mistryně světa v karate. Na svou manželku, se kterou zároveň přivedl na svět dvě krásné dcery Klaru a Lauru, musí být velmi pyšný.

V galerii se podívejte, jaký poklad si doma nejlepší světový fotbalista hýčká.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy