Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Nejlepší fór tohoto roku! Novinářská lumpenkavárna z Facebooku pohřbila kritika Rejžka, jeho reakce jsou epic!

Nejlepší fór tohoto roku! Novinářská lumpenkavárna z Facebooku pohřbila kritika Rejžka, jeho reakce jsou epic!
Zdroj: koláž archiv
+ Dalších 8 fotografií

Jestli jste ještě dneska nebyli na Facebooku, doporučujeme vám okamžitě seknout s prací a začít se bavit nejlepším fórkem pražské lumpenkavárny, který nás tady v redakci od včerejška dostává do kolen.

Hudební kritik Jan Rejžek (†60) byl včera naoko pohřben novinářem Petrem Kolářem z magazínu Téma (původně sloupkařil pro Týden), což vzniklo jako fórek ze třetí třídy základky někde v hospodě u piva a jako narážka na to, že Rejžek napsal o zemřelém Hapkovi, že "umřel ten starý kýčař", ale dostalo se to do epických rozměrů právě kvůli reakcím samotného zemřelého.

Nikdo nepochybuje o tom, že Rejžek je inteligentní, má rozhled, nejspíš rozumí tomu, co dělá, ale jeho samožerství, nadutost, bohorovnost a hlavně to, jak se bere strašně vážně, jsou dost často červeným hadrem pro facebookovou partičku jeho oponentních intelektuálů.

Jednoduše řečeno - dělají si z něj nehoráznou prdel a baví je s ním vést veřejné přestřelky, i když tedy Rejžek jde rovnou do války. Hlavně s Tomášem Baldýnským, filmovým kritikem a scénáristou, který dokáže vytočit Rejžka doběla jednou přesně mířenou větou. Rejžek je na "Baldachýna" mocně vysazen a nedokáže odolat tomu, aby se mu začal ve vší vážnosti bránit. Momentálně zuří jak lítá fúrie, že je všem pro smích a lidé se baví na jeho účet, ale sám si ještě navíc lije olej do ohně.

Po oznámení Rejžkovy včerejší smrti se tak rozjíždí neuvěřitelně skvělá veřejná bitka, kdy Rejžek atakuje úplně všechny lumpíky z lumpenkavárny a ti se samozřejmě královsky baví a urážka stíhá urážku, ironie nemá konce. Ty největší úlety najdete v galerii.

My se bavíme s nimi, i když z takových věcí by se normálně legrace dělat neměla. Ale přesto prosíme, ať tohle ještě nějakou dobu neskončí.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy