Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nejlepší DJ světa Paul van Dyk je v Praze: Známe jeho tajný požadavek, to budete koukat!

Paul Van Dyk je v Praze
Zdroj: profimedia.cz

Momentálně jsou na světě asi tři dýdžejská jména, která ještě někoho při příjezdu do města vzruší: Tiësto (44), Carl Cox (50) a Paul van Dyk (41), který byl 2× vyhlášen nejlepším dýdžejem světa.

Právě posledně jmenovaný hraje dnes večer na party v pražském SaSaZu a zatímco konkurence se předhání o to, kdo napíše lepší PR článek, aby se na pravděpodobně party roku dostali zadara, eXtra.cz hodilo škemrání o lupeny za hlavu a raději si posvítilo na Paulovy požadavky, protože u jeho kolegů bývají mimořádně zajímavé.

"On je v tomhle super," říká Martin Kučera z agentury, která party pořádá. "Nechtěl nic extra, krom šatny, ochranky, limuzíny a čokoládových tyčinek, spousty čokoládových tyčinek," směje se producent, který je zvyklý na mnohem rozmazlenější celebrity a jejich výmysly.

Takový Carl Cox je třeba známý pedantským trváním na počtu bílých ručníků v šatně, kde musí rovněž být přesný počet lahví konkrétního šampaňského a velké zrcadlo. Produkce navíc mívá na krku dvacet jeho kamarádů, o které musí být postaráno, a běda, jak není přepravován Mercedesem 500.

To u Paula van Dyka nehrozí, a tak se zdá, že bude-li večer v Holešovicích v šatně dostatečné množství čokolády, bude slavná dýdžejská legenda s návštěvou města spokojená.

Související články

Další články