Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Nejlepší český hokejista slaví 23. narozeniny! Nej dárek mu dá jeho žhavá kočička

+ Dalších 12 fotografií
David Pastrňák
Odborníci ho řadí k nejlepším hráčům, kteří v NHL nastupují. David Pastrňák dnes slaví 23. narozeniny. Ten kluk má všechno, co mladý muž potřebuje. Pojďme se podívat na jeho dárečky.

Pokud to dobře dopadne, tak velká hvězda NHL David Pastrňák zvedne nad hlavu Stanley Cup. Jeho Boston je ve finále a na českého šikulu se budou spoluhráči hodně spoléhat.

Kdyby nehrál s Bostonem finále, byl by určitě na Slovensku, kde probíhá hokejové MS. David přiznal, že klukům drží palce na dálku a přeje jim zlato.

Tento chlapík miluje módu a luxusní pánské doplňky. A také umí tvrdě jednat o penězích. Ukázal to v roce 2017, kdy s vedením Bostonu jednal o nové smlouvě. Nakonec si vyhádal, že během 6 let si přijde na 40 milionů dolarů.

To je samozřejmě sumička, ze které tvrdnou bradavky nejedné zlatokopce. Pastrňák dlouho tajil, která kočička mu zahřívá pelíšek. Nakonec se přiznal k tomu, že hodně blízkou kámoškou mu je švédská modelka Rebbeca Rohlsson. Prsatá podnikatelka mohla Davida okouzlit už při jeho působení ve švédském Södertälje SK, teprve pak odešel do Bostonu. Ale netají se tím, že Švédsko miluje a rád se tam vrací. Na hodně svůdné snímky se můžete podívat do fotogalerie.

Mohlo by vás zajímat

Další články