Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Nejlepší česká food bloggerka Katka: Nejsem šéfkuchař ani kuchař, vařit mě jenom neskutečně baví

Katka není ani kuchař, ani šéfkuchař.
+ Další 2 fotografie
Kateřina Lustigová je česká food bloggerka a autorka blogu My cooking diary. V roce 2015 vyhrála hned dvě ocenění, a to za food blog roku a objev roku v kategorii bloggerka. Na Instagramu má přes 81 tisíc sledujících, kteří si mladou bloggerku velmi oblíbili. Lidé zkrátka milují jídlo! Sama Katka však přiznává, že rozhodně není žádná kuchařka.

Katka se naučila vařit pouze tehdy, když se odstěhovala od rodičů a nic jiného jí nezbylo. Po nějaké době však nebyla spokojená se svou postavou a začala aktivně hubnout. Svou snahu o lepší životosprávu dokumentovala na sociálních sítích a fanoušků přibývalo.

Z facebookové stránky My cooking diary se stal stejnojmenný blog a z blogu jeden z nejlepších food blogů v zemi. Katka se zaměřuje nejen na jídlo, ale také, jako většina bloggerů, na cestování. Její poslední cesta do Japonska vás opravdu dostane.

Navíc se před několika dny zasnoubila a celou záležitost patřičně zdokumentovala. Na jejím Facebooku tak můžete vidět video s celou žádostí o ruku. Přejeme šťastnému páru, ať je jejich vztah minimálně stejně úspěšný jako Katčin blog, a budeme se těšit na další zážitky z cest.

Mohlo by vás zajímat

Další články