Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nejlépe oblékaná žena planety: Američanka s italským původem inspiruje dámy po celém světě

Olivia je Američanka původem z Itálie.
Zdroj: instagram Olivia Palermo
+ Dalších 11 fotografií
módní ikona

Influencerka, blogerka a módní ikona Olivia Palermo (35) patří mezi nejlépe oblékané ženy planety. Kráska, kterou sleduje na Instagramu více než 6,7 milionu lidí, nechybí na žádné módní události. Svým stylem inspiruje ženy po celém světě. 

Něžně vypadající Olivia Palermo se narodila 28. února 1986 v New Yorku. Její otec je realitní developer a matka návrhářkou interiérů. Blogerka italského původu se poprvé do paměti lidí vryla díky televizní show The City, která zachycovala život mladých lidí, kteří pocházejí z New Yorku.

Díky tomu se dostala do módního průmyslu a začala pracovat v PR oddělení návrhářky Diane von Fürstenberg. Dále její kroky vedly do prestižního módního časopisu Elle.

Vlastní projekt

Nechtěla být však na nikom závislá a po čase se rozhodla postavit na vlastní nohy. Svou vášeň pro módu a design sdílí s lidmi nejen na svých sociálních sítích, ale i na svém vlastním webu, kde mimo jiné prodává svou kosmetiku a píše o nejnovějších trendech.

Již několik let je považována za nejlépe oblékanou ženu planety. Její krása neunikla žádnému fotografovi, a tak se objevila na obálce řady časopisů, jako například Cosmopolitan, Marie Claire, Harper's Bazaar či Elle.

Osobní život

Půvabná Olivia je již sedm let šťastně vdaná za německého modela a fotografa Johannese Huebla (43). Se svým mužem se seznámila prostřednictvím společných přátel během filmového promítání v New Yorku. "Požádala mě a mého bratra, který byl v Americe na návštěvě, abychom zašli na drink. Bylo to roztomilé," popsal Huebl pro časopis Vogue.

V galerii najdete top 15 snímků Američanky s italským šarmem.

Související články

Další články