Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Nejlépe oblečené dámy na pohřbu Jana Kočky ml. (†28). Které to byly a čím zaujaly?

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 44 fotografií
Jan Kočka zemřel ve věku 28 let při dopravní nehodě na dálnici D11. Dopravní nehodu sám způsobil a byl usmrcen také osmadvacetiletý řidič dodávky. Celý klan Kočků se včera rozloučil s Janem Kočkou ml., který navždy odešel. My jsme si posvítili na tři nejlépe oblečné dámy na včerejším pohřbu. Které to byly?

Smuteční mše se odehrála v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně a monstrózní průvod se táhl od kostela až k Olšanským hřbitovům, kde se odehrálo samotné spouštění rakve. Nejdříve ale následovala modlitba.

Velkolepý pohřeb, průvod, ale i náhrobní kámen či výzdoba. Rodina Kočkových si dala na poslední cestě milovaného Honzíka záležet. Nešetřili na jeho pohřbu ani korunu a podle všeho je vyšel na více než 2 miliony korun.

Rodina je známá tím, že miluje luxus, drahé auta, šperky, oblečení a nebojí se ukázat, že na to mají. Také na pohřeb milovaného Jana Kočka ml. dorazily dámy v nádherných decentních kouscích. My jsme pro vás vybrali tři, které byly jednoduše nepřehlédnutelné!

Svým vkusem a elegancí na všechny zapůsobila nevlastní matka Jana Kočky ml. a manželka otce zesnulého Jana Kočky. Kateřina se ukázala v decentních černých šatech, černém kabátu oversize, který je momentálně velmi trendy. Doplnila to značkovou kabelkou Chanel a velkými černými brýlemi.

Velmi vkusný a elegantní outfit měla i partnerka Václava Kočky ml., Nicola Findejsová. Ta i přes dvě tragické události v rodině vypadá pořád skvěle. Na pohřbu Jana měla nádhernou kožešinovou vestu, která je trendy už od podzimu 2016. Volila klasické černé kalhoty, svetr a taktéž velké sluneční brýle. Svůj outfit stejně jako Kateřina doplnila luxusní kabelkou, tentokrát značky Louis Vuitton.

V neposlední řadě rozproudila mnoho diskuzí a naštvala lidi nádherná Andrea Verešová, která dorazila jako pravá dáma. I když pro český lid je její outfit příliš vyzývavý, vůbec tomu tak není. Andrea moc dobře ví, co si může a nemůže dovolit, také má přehled o světové módě. Zvolila černé šaty s mírným výstřihem, který nikoho nepobouří, neurazí a opravdu je decentní. Doplnila je černými brýlemi, páskem se zlatou prackou a velkým černým kloboukem. Vypadala skvěle a je jen otázkou času, kdy se tento „diva styl“ začne nosit i v našich končinách.

Mohlo by vás zajímat

Další články