Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nejlépe oblečené celebrity na Emmy 2020: Udílení cen bylo kvůli covidu velmi netradiční

Robin Thede
Zdroj: archiv Robin Thede
+ Dalších 7 fotografií
Emmy 2020
Udílení televizních cen Emmy se odehrávalo úplně jinak, než jsou diváci zvyklí. Kvůli pandemii koronaviru probíhal 72. ročník netradičně, přičemž se uskutečnil bez osobní účasti diváků, ale třeba i bez červeného koberce. Ačkoli většina celebrit se připojila virtuální formou a nedorazila na místo osobně, ani tak si nenechaly ujít možnost se dobře ošatit. Kdo nejvíce zazářil?

Kvůli pandemii koronaviru se ve světě leccos změnilo. V každé zemi platí různá opatření, aby se co nejvíce zabránilo šíření viru. Hodně zasaženou oblastí je kultura, protože téměř všude je znemožněno konání společenských akcí s účastí více lidí. Covid-19 poznamenal také udílení televizních cen Emmy.

Emmy 2020

Vyhlášení 72. ročníku Emmy probíhalo online formou. Chyběl červený koberec, hosté i diváci. Nominovaní byli připojeni ze svých domů či hotelových pokojů po celém světě. Řada z nich se však nechtěla nechat připravit o jedinečnou možnost obléci noblesní šaty, a tak se vyfintili i přesto, že seděli doma na gauči.

Kanadský sitcom Schitt’s Creek získal devět zlatých sošek včetně ceny za nejlepší komediální seriál. Hlavní představitelé z vítězného seriálu na cenách Emmy naprosto zazářili. Obzvlášť to pak slušelo herečce Catherine O'Hara a jejímu kolegovi Eugenovi Levymu

Kdo však všechny naprosto odrovnal, je mladá herečka Zendaya. Bývalá Disney hvězdička všem vyrazila dech. A to nejen tím, jak moc jí to slušelo. Zendaya se totiž ve svých čtyřiadvaceti letech stala nejmladší vítězkou v kategorii hlavní herečka dramatického seriálu na cenách Emmy.

Které další celebrity zazářily při cenách Emmy ze svých domovů, se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy