Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nejkýčovitější vánoční výzdoba všech dob? U Vémolových chybí jenom živý sob

Přepychová vánoční výzdoba u Vémolových.
Zdroj: Archiv
+ Dalších 7 fotografií
kýč jak bič
Karlos "Terminátor" Vémola (35) je svým vytříbeným extravagantním stylem života už znám. Nikoho už tedy pravděpodobně nepřekvapí, že to nemá jinak ani s vánoční výzdobou. Společně s jeho staronovou partnerkou a budoucí ženou Lelou Ceterovou (30) vyzdobili svůj dům i stromeček tak moc, že lze záři z jejich rezidence spatřit možná i z vesmíru.

MMA zápasníkovi Karlosu Vémolovi se v poslední době velmi daří. Po dlouho očekávaném vyhraném zápase v Oktagonu 19 se dal opět dohromady s krásnou partnerkou Lelou Ceterovou, se kterou se nedávno vrátili z přepychové dovolené v Dubaji.

Svým extravagantním stylem života je Karlos už pověstný. Doma má lvy, krokodýly i žraloky, není tedy divu, že se společně s partnerkou Lelou rozhodli mít i extravagantní vánoční výzdobu.

Kýč jak bič

Kýčové výzdobě snad chybí jenom živý sob. Dům je jak zvenku, tak i zevnitř zcela zaobalen v ostré záři vánočních světýlek. Vánoční stromeček je plný bílých ozdob včetně umělého sněhu, a dokonce ani pod stromečkem nechybí celá lesní zvěř, jako jsou sovy, medvědi, sobi a mnoho dalších. A ve vzduchu se dokonce vznáší Santa Claus.

Krásné první narozeniny

Pod bohatým stromečkem také pořídili krásný rodinný snímek, kde nechybí ani jedno z Karlosových dětí. "Všichni jsme pohromadě a připraveni na Lilinčin veliký den. Její první narozeniny," napsal k fotografii.

V galerii se podívejte, pro jakou vánoční výzdobu se Vémolovi rozhodli.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy