Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejkurióznější pár století: Nejvyšší žena světa si vzala výškově podprůměrného muže. Jak jim to klape?

Tady je důkaz, že se protiklady přitahují.
Zdroj: profimedia.cz

Seznamte se s pravděpodobně nejkurióznějším párem na světě. Skládá se z nejvyšší ženy světa jménem Elisany (18), která měří 203 centimetrů, a jejího přítele Francinalda (23), který měří pouze 163 centimetrů. Šťastný pár už dokonce plánuje svatbu a rodinu.

Snoubenci spolu randili skoro tři roky, než se Francinaldo pokusil požádat svou dívku o ruku, ta ho ovšem několikrát varovala, ať se jí neptá, že by stejně odmítla. „Řekla jsem mu mnohokrát, nežádej mě o ruku, protože moje odpověď bude ne,“ řekla osmnáctiletá začínající modelka. I přesto všechno nakonec na nabídku sňatku kývla a plánují svatbu se vším všudy.

Výška Elisany neustále přitahuje pohledy, a to i v jejím rodném městě, nicméně její budoucí muž tvrdí, že ho to nebude obtěžovat, a je na svou snoubenku hrdý. „Vždycky jsem chtěl jít ven s vysokou dívkou a přišla Elisany, která se ke mně dokonale hodila,“ vyjádřil se zamilovaný přítel, který se živí jako stavební dělník.

I přesto, že jsou snoubenci velice mladí, plánují rodinu. Dokonce se rozhodli, že když se Elisaně nepodaří otěhotnět kvůli hypofýze, kterou trpí, tak adoptují cizí dítě.

Související články

Další články