Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nejkrutější rok v životě: Těžce nemocná Hlaváčová má narozeniny, slavit ale není co!

Zdroj: Showpix
+ Dalších 39 fotografií
Smutné narozeniny
Nejsmutnější narozeniny v životě. Taková bude jednaosmdesátka těžce nemocné herečky Jany Hlaváčové, která za sebou má nejkrutější rok. Kromě toho, že sama dlouhodobě trpí silnými depresemi a Parkinsonovou chorobou, v lednu přišla o manžela. Zemřel jí milovaný Luděk Munzar (†85), jemuž kvůli zdravotním problémům ani nemohla jít na pohřeb.

Přišla o všechno, co v životě nejvíc milovala. Depresemi zmítanou Janu Hlaváčovou nejprve připravila Parkinsonova choroba o herectví, potom osud nelítostně zamíchal kartami a vzal jí milovaného manžela Luďka Munzara.

Příliš důvodů k oslavám jejích dnešních 81. narozenin se tak nejspíš nenajde. Hlaváčová žije ve vile v pražských Modřanech, kde se o ni stará dcera Barbora Munzarová (47) s manželem Martinem Trnavským (49). Útěchou zůstává, že alespoň má s kým sfouknout svíčky na dortu.

Luděk Munzar naposledy vydechl v sobotu 26. ledna právě v modřanském sídle, které ještě za minulého režimu nechal postavit. Před smrtí trpěl nesnesitelnými bolestmi, špatně se mu chodilo, dokonce na čas přišel o řidičský průkaz.

Kvůli nemoci nehraje Hlaváčová už bezmála deset let. Její poslední velkou rolí byla módní redaktorka Alžběta v seriálu Dokonalý svět, která se stala pomyslnou tečkou za kariérou velké herečky. Do pamětí diváků se zapsala i v Básnících, seriálu Byl jednou jeden dům nebo v komedii Kam čert nemůže.

Související články

Další články