Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejkrutější pomsta za nevěru: Podvedená žena ustřihla nůžkami muži to nejcennější!

Tak tohle ho bude pořádně mrzet.
Zdroj: youtube.com, profimedia
Byl nevěrný a doplatil na to skutečně tím nejhrůznějším způsobem. Jeho přítelkyně mu totiž připravila pomstu, na kterou do smrti nezapomene. Ustřihla mu totiž nůžkami to, čeho si mladík nejvíce cenil!

Tohle je možná návod pro všechny podvedené dívky. Pokud se chcete pomstít příteli, který vám zahýbal, tak je určitě nejlepší ho připravit o to, co má nejraději. To se dokonale podařilo přítelkyni jednoho z velkých fotbalových fanoušků.

Mladík zahýbal své milé, ovšem neudrželo se to v tajnosti. Ta se následně rozhodla, že mu to vrátí i s úroky. Kdo by ale čekal, že bude na dně nebo že mu předvede pořádný hysterický záchvat, tak by se pletl.

Dívka se totiž rozhodla, že mu zničí to nejcennější, co má. To je sbírka dresů, ve většině případů Arsenalu a Barcelony. S těmi se mladík rád chlubil svým přátelům, ale také na sociálních sítích. Měl jich skutečně hodně.

Zhrzená žena mu šikovně z každého dresu vystříhala logo. Celou akci si navíc natočila a velmi stylově ji okomentovala. “Ooooh, měj se, logo. Tohle se stane, když se nějaké špinavé zvíře rozhodne, že si se mnou bude zahrávat,” uvedla pod videem.

A teď si představme, až uvidí tuhle spoušť nevěrník. Jeho celoživotní sbírka, kterou obdivoval snad každý fotbalový fanoušek na světě, má rázem nulovou hodnotu. No, mladíkovi nezbývá nic jiného než začít sbírat znovu, pěkně od nuly…

Související články

Další články