Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejkrutější den Santy Clause: Malý kluk mu umřel v náručí při vybalování dárku!

Ilustrační foto.
Zdroj: archiv
Santa Claus by měl rozdávat radost a dárky. Jenže někdy Santa zažije hodně smutné chvíle. Tento vánoční příběh přinesl USA Today.

Již 6 let se do kostýmu Santy Clause převléká také Američan Eric Schmitt-Matzen. Moc ho baví, když rozdává dětem radost.

Muž, kterému je 60 let, pracuje jako inženýr, ale santovský kostým si zamiloval. Vždy čeká, kam si ho objednají. Nedávno vyrazil do jedné nemocnice v Tennessee, aby tam překvapil nemocného pětiletého klučinu.

Eric říká, že se ani nestačil pořádně převléknout do kostýmu. Sestra mu prý řekla, že stačí čepice a kšandy, ať si hlavně hodně pospíší.

„Za patnáct minut jsem byl v nemocnici a potkal se s maminkou a příbuznými chlapce. Přinesla hračku z televizní pohádky, kterou si chlapeček moc přál a dala mi ji. Poprosil jsem je, aby odešli z pokoje, protože pokud je uvidím brečet, zhroutím se a nedokážu mu splnit jeho přání,“ uvedl Eric pro USA Today.

Když Eric vešel do nemocničního pokoje, spatřil velmi slabého chlapce. Ležel na posteli a zdálo se, že brzy usne a už se neprobudí.

„Dal jsem mu dárek. Byl tak slabý, že ho ani nedokázal sám vybalit z papíru. Když uviděl, co je uvnitř, ze široka se usmál a znovu položil hlavu na svůj polštář. Pak mi řekl: ‚Říkají, že umřu. Jak ale zjistím, že už jsem tam, kam teď mířím?‘ Zeptal jsem se ho, jestli ho můžu o něco poprosit. ‚Jasně,‘ odpověděl. Řekl jsem mu, že jakmile se tam dostane, má jim sdělit, že je Santův nejoblíbenější skřítek, a že jsem si jistý, že ho pustí dovnitř. Zeptal se mě, jestli ho opravdu pustí, a já mu řekl, že určitě. Poté se trošku zvedl a objal mě. Zeptal se mě, jestli mu můžu pomoct. Objal jsem ho, ale než jsem mu stačil cokoli odpovědět, zemřel,“ popsal Eric, jak předal nejdůležitější dar ve své santovské kariéře…

Související články

Další články