Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Nejkritizovanější soutěžící StarDance je Nora Fridrichová: Nesympatická a dřevo, píší lidé

Nora Fridrichová ve StarDance.
Zdroj: ceskatelevize.cz
+ Další 3 fotografie
ohlasy
V sobotu večer se uskutečnil první díl desáté řady StarDance. V něm se představilo deset soutěžních párů, které na střídačku zatančily tance valčík, jive a sambu. Předposledním tanečním párem byli Nora Fridrichová a Jan Kohout. Jejich jive sice patřil k nejrychlejším z celého večera, porotě se ale nelíbil zejména závěr, který moderátorka neudýchala. Velký ohlas nesklidila ani u diváků.

Taneční vystoupení novinářky a moderátorky Nory Fridrichové, patřilo spíše k těm slabším. Od poroty si vysloužila s partnerem Janem Kohoutem průměrných 21 bodů. Po odtančení Nora Fridrichová přiznala, že její životní partner Robert Záruba o jejím výkon řekl, že skáče jako koza. S tím souhlasila většina diváků, kteří se na StarDance dívali v televizi.

Na sociální síti se v diskuzi vyrojilo spoustu negativních komentářů na moderátorčinu adresu. "Hrůza, ona nesympatická, namachrovaná a přitom dřevo," napsala divačka Michaela. Podobný názor měli i ostatní. "Tak nezklamala. Chytrá jak rádio, namachrovaná, polemizuje s tanečníkem (o čem proboha?!), a skutek utek! A Tománek dá 7 bodů? To je devalvace všech, kteří dostali dnes sedmičku!" napsala po přenosu divačka Hana.

Lidé moderátorce nevytýkali jen nedostatek fyzické kondice, ale také nedostatek pokory. Naopak velmi opěvovaným páry byli například herec Matouš Ruml s partnerkou, také nejstarší soutěžící herec Miroslav Hanuš či youtuber Karel "Kovy" Kovář. Ten s partnerkou Veronikou Liškovou dostali vůbec nejvíce bodů. Jejich valčík na dojemnou píseň Srdce nehasnou ovládl celý večer.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy