Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Nejkritizovanější módní výstřelky v SuperStar: Tohle se podle diváků nepovedlo

Móda v SuperStar 2021.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
galerie

Show SupeStar 2021 na TV Nova nebyla jenom soutěží pěveckých výkonů, ale také přehlídkou zajímavých módních kousků, které na sebe často poutaly tu největší pozornost, a diváci televize Nova svůj názor na módu v SuperStar neskrývali. Největší kritiku sklidily puntíkaté šaty a´la Spongebob Patricie Pagáčové (33), ale také pár kousků, do kterých byla oblečena Ewa Farna (28). Zpěvačka dokonce upozornila na fakt, že modely nejsou z její hlavy.

Letošní ročník SuperStar je u konce. Show televizní stanice Nova nabídla zábavu, příjemný poslech, ale také pohled na outfity účinkujících i poroty, které sklidily v diskuzích často dost ostrou kritiku.

Nejvýraznějším modelem byly puntíkaté šaty porotkyně Patricie Pagáčové, které vzbudily vášnivé diskuze. "Pracovně tomu říkáme žlutý dalmatin. Když se navíc Patricii nebude něco líbit, pak se za ty šaty bude moci schovat," uvedl tehdy stylista Filip Vaněk o výběru outfitu pro Patricii.

Ewa Farna jako Amidala ze StarWars

Pozornosti neunikla ani moderátorka soutěže Ewa Farna, a to zejména během samotného finále SuperStar, kdy vynesla dva zajímavé modely. Během úvodního vystoupení oblékla dlouhé zelené šaty s průstřihy doplněné o boty na vysokém podpatku a výrazné náušnice. Neštastný byl pruh látky kolem šíje, který zpěvačce zkracuje krk. Dále pak nabíraná část na prsou, která nepůsobila lichotivě.

Druhým outfitem pak byl podivný model připomínající něco mezi superhrdinkou a princeznou Amidalou ze Star Wars. Z módního kousku si vystřelila sama zpěvačka, která červený model s výraznými rameny přirovnala k superhrdince z Egypta. "Já bych chtěla všem divákům říct, že to máme všechno půjčené," dodala s úsměvem. Tenhle model se podle diváků na Ewu, která je navíc v očekávání, opravdu nehodil.

Pár módních výstřelků předvedli i soutěžící. Vítěz Adam Pavlovčin se ve svých modelech cítil podle svých slov dobře, avšak snad ani jednou nevynesl outfit, který by neodhaloval bradavky. Stříbrná Elizabeth Kopecká diváky nezaujala v semišových bordo šatech, ve kterých připomínala starou mladou. V dalším kole vynesla o dost výraznější model, avšak v blyštivých černých šatech s rozparkem ukázala i kalhotky.

V galerii si připomeňte nejdiskutovanšjší modely v SuperStar 2021.Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy