Ještě než nastoupil do vězení, podepsal lukrativní smlouvu s proslulou modelingovou agenturou, a dokonce dostal i svého agenta. A ten se opravdu činí. Jeremy je venku jen den a už se mu nabídky na focení a přehlídky jen hrnou.

Sexy fešák s vytetovanou slzou pod okem si získal totiž ženskou přízeň svou vězeňskou fotkou, kterou zveřejnila policie. Už se nemohly dočkat, až jejich idola pustí a těch snímků bude přibývat, ale snad už jen civilních či profesionálních. Všichni doufají, že ho rok ve vězení změnil natolik k dobrému, že bude sekat latinu a věnovat se nejen rodině, ale i dobře rozjeté kariéře modela.

Kvůli jeho vzhledu a pomněnkovým očím by mu snad každý odpustil i vraždu. Jeremy seděl naštěstí „jen“ za přechovávání zbraní, ale má na svém triku i loupežná přepadení.

Ale vypadá to, že vylezl nový a hlavně napravený člověk, jehož největší prohřešek bude jen mírné obnažování, které nám rozhodně vadit nebude. Chceme co nejvíc svlečených fotek, snad mu agent sehnal i kampaň na spodní prádlo.

Zatím se podívejte, jak si sexy zločinec užívá plnými doušky znovu nabyté svobody. A některé fotky jsou pořádně žhavé.