Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Nejkrásnější ženou světa je podle výzkumu Bella Hadid. Její tvář je na 94 procent dokonalá

Bella je mladá modelka.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
výzkum
Krása je relativní. Každému se líbí něco jiného a jak se říká, sto lidí sto chutí. Existuje ale technika, kterou se dá určit dokonalá krása ženského obličeje. Podle výzkumu má nejdokonalejší tvář americká modelka Bella Hadid. Na druhém místě skončila zpěvačka Beyoncé a špatně nedopadly ani Kate Moss nebo Ariana Grande.

Krása lidí je opravdu relativní a co je pro jednoho drobná nebo větší nedokonalost, je pro druhého to, co na dané osobě obdivuje a co ho k ní přitahuje. Plastický chirurg Julian De Silva vytvořil speciální vědeckou rovnici, která pomocí zlatého řezu dokáže určit dokonalou ženskou tvář.

Podle britského deníku Daily Mail existují předpoklady ženských rysů, které se dokáží nejvíce přiblížit řecké dokonalosti. Výzkum potom realizovala speciální počítačová mapovací technika, kterou De Silva využívá při plastických operacích.

Podle této rovnice vyšlo, že nejdokonalejší tvář na světě má aktuálně modelka Bella Hadid (23). Dokonalosti zlatého řezu se přiblížila na 94,35 %. „Její oči, obočí, nos, rty, brada, čelist a tvar hlavy se nejvíce přibližují k antické myšlence ideálu,“ uvádí Daily Mail.

Na druhém místě se umístila Beyoncé s 92,44 % a na třetím herečka Amber Heard s 91,85 %. Za nimi skončily Ariana Grande, Taylor Swift a Kate Moss.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy