Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější žena planety provokuje: Bella Hadid se pochlubila polonahými snímky

Zdroj: instagram
+ Dalších 11 fotografií
Žhavé foto
Právem je označována za nejkrásnější ženu planety. Třiadvacetiletá modelka Bella Hadid ráda provokuje svoje fanoušky. Na Nový rok všem popřála do dalšího roku jen to nejlepší originálním způsobem. Postla několik velmi odvážných snímků, nad kterými se pozastaví snad každý.

Bella Hadid se za poslední roky vyšplhala opravdu vysoko a stala se jednou z nejžádanějších modelek současnosti. Má skvostnou postavu a ráda se vystavuje světu. Na jejím profilu naleznete hromadu snímků v bikinách, ze kterých se možná pánům trošku zpotí čelo.

Žhavé foto na Nový rok

Belle na fanoušcích záleží, a proto jim popřála pomocí instagramového příspěvku. Vzkázala jim vše nejlepší do nového roku vskutku originálním způsobem. Na svůj profil vyvěsila několik opravdu žhavých fotek, na které se můžete podívat ve fotogalerii. Má na sobě titěrné plavečky značky Dior a její pózy jakoby něco naznačovaly.

Den před tím zase přidala video, ve kterém si upravuje vlasy. Bella má na sobě v záběrech jen bílé kalhotky a rozepnutou džínovou košili, z pod které jí vykukuje perfektně vytvarované poprsí. Skoro to vypadá, jak kdyby jí mělo vypadnout. Bohužel pro zvědavé fanoušky se tak nestalo.

Nejkrásnější žena planety

Právem byla Bella označena za nejkrásnější ženu planety. Rozhodli o tom vědci pomocí metody zlatého řezu. Teorie zlatého řezu sahá hluboko do historie, první zmínky se objevují už v antice.

Bella má krásu v genech. I její starší sestra Gigi (24) je celosvětově uznávanou modelkou a mladší bratr Anwar (20) se též živí modelingem. Krásu nejspíše zdědili po mamince Yolandě (55), která je bývalou modelku.

Související články

Další články