Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější žena na svatbě Plíškové? Maminka Hrdličky okouzlila všechny svojí krásou a noblesou, FOTO UVNITŘ

Maminka vypadá senzačně!
Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 50 fotografií
Ve čtvrtek v odpoledních hodinách si řekli své ANO Michal Hrdlička (29) a jeho dlouholetá partnerka Karolína Plíšková (26). Svatba probíhala v naprostém utajení v nádherném Monaku. Obřadu bylo přítomno pouze dvanáct hostů, ale oslava to byla pořádná. Hned vedle nevěsty zazářila Michalova maminka Ivana Hrdličková (51), která na svůj věk vypadá perfektně.

Michal Hrdlička a Karolína Plíšková spolu randili dva a půl roku. Pár se minulý rok v srpnu zasnoubil, ale nikdo netušil, kdy tihle dva stanou před oltářem. Nakonec se rozhodli, že svůj nejdůležitější den v životě uskuteční v naprosté tichosti.

Bývalý moderátor Sportovních novin si vzal krásnou Karolínu ve čtvrtek v odpoledních hodinách na monacké radnici. Před druhou hodinou odpolední dorazila k radnici tenistka, která byla oblečená do půvabných, ale jednoduchých šatů v antickém stylu.

Karolína přijela nablýskaným Rolls-Roycem. Na svatbě bylo přítomno dvanáct lidí a samozřejmě, že tam nesměla chybět Michalova maminka a jeho milovaná Linda, která šla za družičku. Na to, že je Ivaně Hrdličkové jednapadesát let, tak vypadá naprosto báječně.

S klidem můžeme říct, že maminka Michala Hrdličky je jedna z nejkrásnějších maminek českého šoubyznysu a na svatbě byla hned po nevěstě za tu nejkrásnější!

Související články

Další články