Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější vzpomínka na tatínka: Tereza Brodská zveřejnila 40 let starou fotku z rodinného archivu

Zdroj: Profimedia
Retro
Herečka Tereza Brodská (52) na svých sociálních sítích sdílela fotografii rodičů, herečky Jany Brejchové (81) a herce Vlastimila Brodského (†81). Fotografii pořídila, když byla ještě dítě. O dojemnou fotografii se s fanoušky podělila po čtyřiceti letech.

Vzpomínka na rodiče

Herečka Tereza Brodská sdílela na Instagramu fotku svých rodičů, hereckých legend Jany Brejchové a Vlastimila Brodského. Tereza snímek pořídila asi ve dvanácti letech, to už za sebou měla roli Leontýnky v rodinné komedii Ať žijí duchové. Jeden z fanoušků nezapomněl dodat, jak je na hercích poznat, že snímek nafotila právě jejich dcera Terezka. To prý hlavně podle laskavých pohledů hereckých legend.

Vzor Ani Geislerové

Jana Brejchová, původně sekretářka, je mezi diváky známá jako česká Brigitte Bardot. Kráska s laním pohledem se stala jednou z největších ikon českého filmu. Mezi její velké obdivovatelky patří také jiná z českých hereček, Aňa Geislerová (44), která na Janě obdivuje především její perfektní dikci.

Vlastimil Brodský trpěl celý život úzkostmi. Člen Divadla na Vinohradech spáchal v roce 2002 sebevraždu zastřelením. Herec vzal do ruky pistoli po návštěvě kolegy Miroslava Horníčka (†75). Ten prodělal mozkovou příhodu a v nemocnici už nebyl k poznání. Vztah Jany a Vlastimila se rozpadl po natáčení filmu Noc na Karlštejně, kdy se Jana zapletla se svým hereckým kolegou Jaromírem Hanzlíkem.

Nejoblíbenější role? Silné ženy

Z dcery Terezy chtěli mít rodiče raději sportovkyni než herečku. Tereza jako malá hrála tenis a kulečník. Herectví se ale věnuje odmalička. Divákům známá jako Bára z Ulice hraje nyní ve Slunečné. Tereza ale přiznala, že mezi její nejoblíbenější role patří role v seriálu Soukromé pasti. V nich se v roli Hanky musí vyrovnat se závislostí na manželovi, který ji opustil kvůli jiné ženě. Mezi další z oblíbených Tereziných rolí patří i role Dany v sérii Jak si nepodělat život. V díle s názvem Můj bezvadnej život se herečka probudí s podivnou vyrážkou, jež ji donutí překopat celý svůj dosavadní pohled na svět.

Související články

Další články