Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Nejkrásnější vězeň světa: Záletník a bývalý člen gangu na vrcholu slávy

Nejkrásnější kriminálník Jeremy Meeks.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
galerie
Nejkrásnější vězeň světa Jeremy Meeks (37) už není pouze bývalý zločinec, na kterého ženy skládaly kauci, aby jej dostaly z vězení, ale také otec dvou synů. Nejmladšího potomka má s expartnerkou, miliardářkou Chloe Green, která otěhotněla po krátké známosti. Stejně jako s první ženou, se kterou má také syna, to kriminálníkovi opět nevyšlo, a tak lásku svého života hledá dál.

Jeremy Meeks je označován za nejkrásnějšího kriminálníka světa. Zločinec se dostal do vězení v roce 2014, kdy byl odsouzen za nelegální držení střelné zbraně a zločiny spojené s činností gangu. Policie zveřejnila na facebookové stránce zatýkací fotografii, která se stala hitem internetu.

V době kdy si odpykával ve vězení svůj devítiletý trest, na něj doma věrně čekala manželka se synem. Ve stejné době si ale Jeremyho vězeňského snímku všimly modelingové agentury, které se jej po jeho propuštění ihned ujaly. Jeremymu se otočil život vzhůru nohama a stal se hvězdou.

Štěstí ve hře, neštěstí v lásce

Po nějakém čase opustil svou manželku i syna a stal se hvězdou věhlasných modelingových přehlídek a tváří několika prestižních módních domů. Rok před rozvodem s matkou jeho prvního syna se začalo spekulovat o tom, že sbalil miliardářku a dědičku firmy Topshop Chloe Green. Spekulace se staly skutečností a s Chloe krátce po seznámení ohlásili, že čekají miminko. Ovšem ani tento vztah nejkrásnějšímu kriminálníkovi nevyšel a po narození syna v roce 2019 se s Chloe rozešli.

V galerii si připomeňte nejkrásnějšího rebela, ze kterého šel nejen celý modelingový svět do kolen.

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy