V rámci filmového festivalu v Cannes předváděl luxusní modely na mole a dostal se tak mezi místní smetánku. Netrvalo dlouho a jeho kouzlu podlehla Chloe Green (26). Ta sama o sobě tak slavná není, zato její otec ano. Jedná se o britského miliardáře Philipa Greena, majitele oděvních řetězců. To dělá z mladé Chloe dědičku milionového majetku.

Fotografové načapali nový páreček během hrátek na jachtě u tureckého pobřeží. Chloe se choulí Jeremymu Meeksovi do náruče, kontroluje mu obsah plavek a nemůže z něj sundat ruce. On ji také stále líbá a otlapkává. Jediné, v čem je tak trochu problém je fakt, že Jeremy je stále ženatý.

Jeho manželka Melissa a syn na něj netrpělivě čekali, dokud ho nepropustí z vězení. No, jak to vypadá, tak s novým životem na svobodě přišla i nová žena. Nebo si jenom miliardářská dcerunka krátí chvíli se sexy rebelem? Její tatínek by asi nebyl nadšený z takového zeťáka.

Když se fotky objevily v médiích, tak se k tomu mladá dědička postavila čelem. Nechala si udělat společnou fotku s Jeremym a jeho manažerem a k té dopsala: „Tohle je jenom začátek. Ceníme si lásky i nenávisti.“