Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější vězeň světa Jeremy Meeks poprvé kráčel na molu! Celebrity z něj šly do kolen!

Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
Nebudeme se vás ani ptát, jestli si vzpomínáte na Jeremyho Meekse. Nejvíc sexy vězeň světa se vryl do paměti ženám a dost možná i mužům po celém světě, a to nejen díky svým uhrančivým očím. Před rokem opustil brány věznice a od té doby se mu změnil svět. Teď si navíc střihl debut na molu pro světoznámého návrháře Philippa Pleina. A výsledek? Připravte si kapesníčky, dámy, bude tu poněkud vlhko!

Jeremy Meeks se stal populárním, když jeho fotku uveřejnila na Facebooku kalifornská policie v roce 2014 jako jednoho ze zatčených. Svůj trest za ozbrojené přepadení a krádež si ale již odpykal a rok po propuštění z vězení je z něho absolutní hvězda!

Již za mřížemi se mu nabídky na modeling jen hrnuly. Dnes má dům se zahradou a fontánou, kde žije se svou ženou a dětmi, káru, pro kterou byste vraždili, a pohádkový život, o kterém se mu před pár lety asi ani nesnilo! Jako třešinku na dortu si teď střihl i svůj debut na molu, a to pro značku Philipp Plein.

Celebrity jako Kylie Jenner, Madonna nebo Paris Hilton, které se vyjímaly v předních řadách, jím byly uchváceny. A my se jim nedivíme! Není těžké uhodnout, že tenhle samec má před sebou hodně zářnou budoucnost! Asi bude jen otázkou času, kdy si na něj některá celebrita začne brousit drápky. Holky, v klidu, tenhle borec je věrný své ženě! Nicméně Madonnin výraz tedy hovoří jasně!

Související články

Další články