Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Nejkrásnější vánoční dárek u Radka Štěpánka a Nicole Vaidišové: Dočkali se druhé holčičky

Druhá dcera dostala krásné jméno Meda.
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
porod

Bývalý tenistka Radek Štěpánek (42) se svou ženu Nicole Vaidišovou (32) dočkali krásného předčasného vánočního dárečku. Po dceři Stelle se jim narodila druhá holčička, která dostala neobvyklé jméno. Radostnou novinkou se pochlubil Štěpánek na svých sociálních sítích.

"Dostali jsme nejkrásnější předvánoční dárek, jaký jsme si kdy mohli přát. Vítej doma. Meda 16. 12. 2021," uvedl na svém Instagramu bývalý tenista Radek Štěpánek krásnou zprávu o narození druhé dcery. Rozkošnou Medu přivítal na svět se svou ženou, taktéž bývalou tenisovou hvězdou Nicole Vaidišovou.

Pod příspěvkem se vmžiku objevily gratulace od známých, ale také fanoušků. Své gratulace zanechali MMA zápasník Karlos Vémola s Lelou Ceterovou, moderátorka Michaela Ochotská i topmodelky Karolína Kurková, či Linda Vojtová.

Pár si své soukromí velmi střeží, očekávání druhého potomka oznámil koncem září, tehdy si pohlaví svého pokladu nechali pouze pro sebe.

Vztah Radka Štěpánka a Nicole Vaidišové proslul i svým dvojitým manželstvím. Pár si své ano řekl v roce 2010, po třech letech však následoval rozvod, ale v roce 2018 obě hrdličky opět zamířily před oltář.

Ukončení kariéry

Radek Štěpánek ukončil kariéru v listopadu 2017. Definitní tečka za kariérou přišla v roce 2018 při vyprodané exhibici v pražské O2 aréně. "Těžko se mi hledají slova. Ani nevím, jak bych vám dostatečně vyjádřil poděkování. Je tady můj táta, moje máma i brácha. Mnohokrát se kvůli mému tenisu stěhovali. Udělali pro mě strašně moc. Nadevše vás miluji," řekl tehdy se slzami v očích legendární český tenista.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy