Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější vánoční dárek: Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec se pochlubili malou Leontýnkou

Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
radost
Lucie Šafářová (32) a hokejista Tomáš Plekanec (37) prožívají nejkrásnější Vánoce. A to jako rodina. Novopečená maminka přivedla před několika dny na svět dceru Leontýnku, kterou se teď pochlubili veřejnosti. Pro oba rodiče je jejich první společný potomek nejkrásnějším dárkem.

„Děkujeme za všechna vaše krásná přání od vás všech a porodnici Obilní trh za úžasnou péči. Panu doktorovi Janků a Unzeitigovi, paní doktorce Kameníkové a porodním asistentkám Evě Štancelové, Pavle Nagy a všem ostatním! Díky nim máme ten nejkrásnější dáreček pod stromečkem! Přejeme vám krásné Vánoce plné pohody, hlavně hodně zdraví a lásky,“ napsala Lucie pod snímek, na kterém je s Tomášem a malou Leontýnkou.

Slavný sportovec před pár dny prozradil, jak s přítelkyní vybrali jméno pro jeho již třetího potomka „Shodli jsme se. Když se jednalo o jméno, tak jsme se stejně shodnout museli. Nějak to prostě vyplynulo. Vybrali jsme několik jmen a pak udělali finální volbu,“ uvedl hokejista.

Plekanec se těší z narození dcery dvojnásobně. Z manželství s Lucií Vondráčkovou (39) má totiž dva syny - Matyáše (8) a Adama (4).

Související články

Další články