Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Nejkrásnější učitelka na TikToku si prošla peklem: Andrea neměla ani na jídlo pro dceru

Nejkrásnější učitelka na sociálních sítích Andrea Nguyen.
Zdroj: Se souhlasem Andrey Nguyen
+ Dalších 18 fotografií
těžké období

Nejkrásnější učitelka na TikToku, dějepisářka Andrea Nguyen (dříve Fialková), je dnes úspěšnou influencerkou a zažívá jedno z nejkrásnějších životních období. Ne vždy tomu ale tak bylo, sympatická brunetka se na svém Instagramu svěřila, jakou hrůzou si ještě před několika lety procházela. 

Drsný život

Učitelka dějepisu Andrea Nguyen se, ještě pod svým rodným příjmením Fialková, proslavila na sociální síti TikTok. Tehdy ještě netušila, jak jí natáčení vtipných videí a boření mýtů o učitelích a školství změní život. Nyní se dvojnásobná maminka na svém Instagramu svěřila, že si splnila svůj životní sen a koupila si domek.

"Já tomu furt nemůžu uvěřit," řekla prostřednictvím instastories Andrea. "V roce 2017 jsem byla máma samoživitelka, byla jsem na dceru plně sama, chodila jsem na nějaký brigády, žila jsem z přídavků, jak na dítě, tak na bydlení. Snažila jsem se co nejdřív vystudovat vysokou školu, abych se pak o ni mohla postarat lépe," vyprávěla svůj životní příběh.

Andrea si jako matka samoživitelka a studentka vysoké školy sáhla opravdu na dno. "Nemohla jsem jí koupit ani pitíčko v obchodě, protože jsem vybírala peníze z kasičky, abych nám mohla nakoupit jídlo... no bylo to hrozný období," svěřila se svým fanouškům oblíbená influencerka.

"A teď jsem si koupila dům!" schovala si sympatická brunetka obličej do dlaní, neschopna uvěřit tomu, jak moc se jí změnil život k lepšímu. "Já to furt ještě nemůžu vstřebat, ale je to takový poselství pro lidi, kteří jsou na tom fakt špatně a jsou na dně, tak pokud se fakt kousnete, nezůstanete brečet a začnete něco dělat, tak vždycky sklidíte ovoce," dodala nadšeně.

Andrea si splnila sen 

Andrea dále prozradila, že to není jen její případ, ale že něco podobného zažila i její známá. "Mně to dodalo tolik síly a teď doufám, že tady budu já pro vás a dodám vám tu sílu," řekla s tím, že stále nemůže uvěřit tomu, jaké štěstí ji potkalo.

Po domku prý Andrea toužila už téměř od narození své starší dcerky. "Nemůžu tomu uvěřit. Chodila jsem po návštěvách, abych měla co jíst, protože vždycky někdo připravil něco k jídlu, a teď jsem si koupila barák," vydechla závěrem se slzami štěstí a vděčnosti na krajíčku.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy