Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Nejkrásnější tělíčka v krajkách: Top 6 divoženek, které milují pózování ve spodním prádle

Nejkrásnější tělíčka v krajkách: Top 6 divoženek, které milují pózování ve spodním prádle
Zdroj: Archiv Megan Fox / Archiv Kourtney Kardashian / Archiv Rosie Huntington-Whiteley / Koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Krajky
Do naší galerie jsme vybrali ta nejkrásnější tělíčka zakrytá pouhými krajkami. Slavné krásky z naší galerie si pózování ve spodním prádle užívají a rozhodně pro ně platí pověstné Když to máš, tak to ukaž! Až se nám z toho zamlžily obrazovky!

Rihanna

Rihanna (33) je ve focení spodního prádla už ostřílenou profesionálkou. Vytváří totiž vlastní kolekce spodního prádla, kterým dělá na svých sociálních sítích reklamu. Jednou se tak popová zpěvačka promění v něžnou vílu zakrytou krajkami, jindy sáhne po pekelných podvazcích nebo pořádně žhavém latexu!

Megan Fox

I Megan Fox (34) začala fušovat do byznysu a vytvořila vlastní kolekci spodního prádla. V jednom ze svých kousků se neváhala zvěčnit. Krémové body bylo příjemnou změnou, protože namísto romantických looků se Megan většinou prezentuje jako sexy dračice oblečená do černé.

Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian (41), nejstarší sestra z klanu rodiny Kardashianových, si zapózovala v romantickém prádélku. Kráska, která proslula hlavně jako sestra Kim Kardashian, je považována za její "přírodnější" kopii. Je pravda, že Kourtney poslední dobou raději sází na ležérnější looky a menší množství make-upu.

Halsey

Košile se zvířecím potiskem, zlatý řetěz kolem krku, paruka, hnědá podprsenka a černé kalhotky. Zní to jako naprostá šílenost? Halsey (26) umí sladit cokoli a vytvořit kombinace, které potěší muže i ženy. Pánům se při pohledu na její žhavá selfíčka zamlží počítačové obrazovky a dámy se nechají stylem americké zpěvačky inspirovat.

Rosie Huntington-Whiteley

Rosie Huntington-Whiteley (33) se nechala zvěčnit v kytičkovaném prádle. Co jiného než právě fotky v krajkách byste od modelky Victoria's Secret také mohli čekat? Andílek Rosie by ale vypadala dobře i v pytli na brambory, buďme upřímní. Jen doufáme, že fotografovi nepraskla čočka!

Rita Ora

Britská zpěvačka Rita Ora (30) se ráda předvádí a svým fanouškům se často ukazuje polonahá jak na fotkách, tak třeba ve videoklipech. Zpěvačka se nebojí vynést prádlo ani na ulici a svoje nejlepší krajkové kousky kombinuje se zbytkem svého šatníku. Náš verdikt? Vkusný a přesto brutálně sexy styl!

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy