Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

NEJKRÁSNĚJŠÍ TĚHULKY V ČESKU: Emma Smetana si poměřovala bříško s Míšou Tomešovou. Mají to za pár, která z nich porodí dříve?

Krásné těhulky.
Zdroj: Profimedia.cz, playboy M. J. Polák
+ Dalších 7 fotografií
Holkám se to už blíží, ovšem že by zmatkovaly a bály se porodu, se moc říct nedá. Naopak pracují, chodí do společnosti a užívají si pohledů všech na svá velká bříška. Emma s Míšou si je také zkoušely poměřit, která z nich vyšla jako vítězka?

Charitativní bazar Emmy Smetany opět nalákal spoustu známých osobností. Mezi nimi byla i Míša Tomešová (25), která očekává každým dnem narození prvorozeného potomka. Starosti si ale s blížícím porodem nedělá a v práci se jinak zvláště neomezuje.

Podobně je na tom právě Emma Smetana (28), která už má břicho, jako by snědla obrovský meloun. Ani ona ale není tou matkou, která už dva měsíce před porodem nevyleze z postele a pouze se cpe.

Holky si zkoušely dokonce bříška měřit a z tohoto souboje jako vítězka vyšla bývalá moderátorka. Ta má opravdu pořádný bachor a je jasné, že tam roste pořádné miminko, a ne žádný “podmírák”. Mladé ženy i tak vypadaly skvostně a je vidět, že o sebe pořád dbají a chtějí se líbit…

Související články

Další články