Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější těhulka českého internetu: Nikol Štíbrová čeká na lockdown jako Botticelliho Venuše

Těhotná Nikol Štíbrová čeká na lockdown jako Botticelliho Venuše
Zdroj: Archiv Nikol Štíbrové
+ Další fotografie
Krasavice
Půvabná herečka Nikol Štíbrová (34) se nechala zvěčnit jen v plavkách. Na snímku připomíná těhotnou Botticelliho Venuši. Nejkrásnější těhulka českého internetu se pochlubila postavou jako lusk, dokonalým make-upem a těhotenským pupíkem.

Nikol Štíbrová koncem roku 2020 oznámila, že čeká chlapečka. Členka komediálního tria 3v1 se nechala zvěčnit jen v hnědém spodním prádle a bílé džínové bundičce. "Čekání na další lockdown, olej na plátně, Praha 2021," připsala Nicol ke snímku. A my musíme uznat, že český internet nezná hezčí maminku, než je právě ona. V bronzovém líčení decentně sladěném s pozadím i outfitem vypadá naprosto božsky a nutno dodat, že i přes její vtipnou poznámku fotografie skutečně jako renesanční obraz vypadá.

Chlapečka čeká s partnerem Petrem Leitgebem, manažerem pražské cukrárny. Pár se seznámil v baru, kde Petr dříve míchal nejrůznější koktejly. O půvabnou herečku prý ale sexy barman nejprve zájem neměl, nakonec však krásné Nikol neodolal a dnes už tvoří nerozlučnou dvojici. Prvorozeného syna Matese (4) čekala herečka s Martinem Kynclem, se kterým se rozešli, když byl Matýskovi asi rok. Pár doma nicméně žádnou divočinu neprožíval a talíře doma rozhodně vzduchem nelétaly, podle Nikolina vyjádření se dokonce ani nehádali, zdá se, že chemie prostě vyšuměla a bývalé hrdličky spolu už prostě nebyly šťastné.

Související články

Další články