Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější těhotenský snímek Jasminy Alagič: Takhle roste Rytmusův následovník!

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 43 fotografií
dojemný snímek
Jasmina Alagič (29) a Rytmus si užívají společné chvilky na Maledivách. Sociální sítě plní zamilovanými fotkami a vzkazy jeden druhému. Tentokrát se ale půvabná moderátorka pochlubila rostoucím bříškem. Jasmině těhotenský pupík neskutečně sluší a Rytmus se už nemůže dočkat na svého prvorozeného syna. Po kom mrně bude?

Jasmina Alagič a Rytmus (42) vyrazili na patrně svoji poslední dovolenou jenom ve dvou. Zhruba za půl roku se jim totiž narodí jejich první společný potomek. Radostnou zprávu oba dva oznámili na Štědrý den na sociálních sítích.

Stejně tak moderátorka nedělala tajemství ani kolem pohlaví miminka a řekla, že to bude kluk. Před nějakou dobou se jí fanoušci ptali, zda má již vybraná jména. Na to Jasmina odpověděla, že jí jsou nejbližší balkánská.

Takže je zcela možné, že bude mít malý klučina exotické jméno. Jasmině těhotenství ohromně sluší a Rytmus se právem dme pýchou. Jeho snoubenka navíc zveřejnila první fotku, na které je vidět její těhotenské bříško.

Fanoušci spekulují o tom, zda bude klidnější povahy po mamince, nebo pořádný bouřlivák po otci. Co myslíte?

Související články

Další články