Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nejkrásnější svatby v Ulici: Skromná Hedvika, půvabná Tereza a elegantní Světlana

Nejkrásnější svatby v Ulici: Skromná Hedvika, půvabná Tereza a elegantní Světlana
Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 11 fotografií
ulice
Divácky oblíbený seriál Ulice je plný emocí, zvratů, neočekávaných situací, ale také radostných chvilek. Mezi ty nejkrásnější a nejdojemnější scény patří jednoznačně svatby, a že jich v nekonečném seriálu nebylo vůbec málo. Podívejme se společně na krásné chvilky hrdinů z Ulice, kteří vás baví svými příběhy už patnáct let. Kdo měl dle vás tu nejkouzelnější svatbu?

V současné době to vypadá, že je Ulice zahlcena rozchody, nevěrami a všemožnými intrikami mezi jednotlivými postavami. Přitom se za patnáct let v seriálu objevilo hned několik krásných svateb, na které již mnozí z vás jistě zapomněli.

Rozina Maléřová je vdaná paní

Po koronavirové pauze mohli být diváci svědky jedné z nejkrásnějších svateb. Rozina Maléřová do toho konečně po dlouhých a nekončících peripetiích s rodiči a prarodiči praštila se svojí životní láskou Victorem, kterého poznala během svého cestování.

Z počátku byla rodina razantně proti, protože si představovali, že jejich dcera nejdříve dostuduje, vybuduje si kariéru a následně se vdá. Rozina má ovšem svoji hlavu, a tak to vzala z opačného konce. Ve svůj svatební den vypadala krásně a diváci se shodují na tom, že tahle svatba se zapíše do dějin Ulice.

Prakticky každá svatba v seriálu byla skvělá, ale jen pár se jich stalo skutečně nezapomenutelnými. Poměrně divokou svatbu měla dcera Lumíra Nykla Vendula, jejíž svatba s řezníkem Pavlem se nejdříve zrušila a všichni měli co dělat, aby k ní nakonec došlo. Všechno ale nakonec dobře dopadlo, a Vendula s Pavlem se nyní soustředí na miminko a další problémy, které se na jejich rodinu hrnou ze všech stran.

Svatba Bedřicha a Aničky

Velice komorní, ale neméně hezkou svatbu měl proutník Bedřich Liška a jeho milovaná Anička. V jejich svatební den byli diváci přesvědčeni o tom, že jakmile se Bedřich dostane do chomoutu, jeho zálety skončí, to byli ale na omylu.

Nezapomenutelnou veselku měla také Tereza Jordánová, Jarda Hejl s paní učitelkou Lenkou nebo Světlana Nyklová s Lumírem. Světluš, jak jí seriálová rodina s oblibou říká, byla skutečně dechberoucí a elegantní nevěsta. Pamatujete si všechny svatby v Ulici? Pokud ne, tak si je můžete připomenout v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy