Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

NEJKRÁSNĚJŠÍ SPORTOVNÍ PÁR SVĚTA? Sexy Plíšková se válí u moře na dokonalém Hrdličkově těle!

Dokonalý páreček.
+ Dalších 10 fotografií
Tak přeci jen ho nenechala doma. Karolína sice chvilku internetově tajila, s kým že to je na zaslouženém odpočinku, ovšem už je to venku. Dovolenou u moře netráví s nikým jiným než se svým přítelem Michalem!

Hodně se v posledních týdnech spekulovalo, zda se vztah české tenisové krásky Karolíny Plíškové (24) a sportovního komentátora Michala Hrdličky (27) pomalu nerozpadá. Napovídal tomu fakt, že s ní nebyl u fedcupového triumfu a také hodně ubyly společné fotky.

Jenže vše vypadá v naprostém pořádku. Plíšková momentálně odpočívá u moře právě s Hrdličkou a je vidět, že se mají skvěle a dobře se doplňují. Dnes přibyl na instagramový účet Karolíny snímek, kde leží na dokonale vypracovaném těle svého partnera!

O Michalovi se ví, že svému tělu v posilovně dává pořádně zabrat a je to na něm vidět, nemá snad ani gram tuku! Karolína je díky pravidelnému sportu také v super formě a vypadá to, že tihle dva tvoří snad nejkrásnější sportovní pár na světě!

Mohlo by vás zajímat

Další články