Tak tohle opravdu nikdo nečekal a fanoušci pláčou. Youtuber Gogo, který patří mezi nejsledovanější Youtubery, dal kopačky krásné LucyPug a jejich láska tak definitivně skončila. Nejsledovanější pár je tak minulostí a fanoušci se ptají proč?

Gogo to oznámil na konci nového vlogu, kde řekl, že s LucyPug už nechodí. A jako by se nechumelilo. Dokonce to vypadá, že tři roky jejich lásky jen tak hodil za hlavu a má úsměv od ucha k uchu. Rozchod proběhl v poklidu, pár si uvědomil, že už prostě nemá nic společného a každý je úplně jiný.

„Poslední měsíce jsme nebyli spolu tak šťastní jako předtím. Jsme velmi rozdílní a na konci vztahu jsme každý chtěli něco jiného. Naše názory se začaly rozcházet. Vztah s Luckou byl ale to nejkrásnější v mém životě a budu na něj vzpomínat v dobrém,“ řekl Novému času Gogo. Rozhodli se to tedy dál neprotahovat a prostě se rozejít. Nadále ale zůstávají kamarády.

Fanynky Goga si nejdříve myslely, že jde jen o nějaké špatný vtip. Když to ale jejich oblíbený Youtuber potvrdil, neskrývají slzy. Aspoň tak mají volné pole působnosti a Goga třeba může některá z jeho nejvěrnějších fanynek sbalit!