Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

NEJKRÁSNĚJŠÍ SLOVENSKÁ HEREČKA? Dominika Zeleníková se již brzy pro všechny svlékne!

Takhle kočka se svlékne.
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
Oblíbená slovenská herečka Dominika Zeleníková získává čím dál větší popularitu. Může za to snímek Pirko, který se momentálně hraje v kinech a má hodně pozitivní ohlasy. Nejvíce se reaguje právě na Dominiku, která ve filmu zaexcelovala!

Dominika Zeleníková (26) získává na Slovensku jako herečka čím dál větší popularitu a dá se očekávat, že příliv nových fanoušků jen tak neskončí. Do podvědomí všech se zaryla ještě více díky snímku Pirko.

V něm se totiž tato kráska svlékla a ukázala svoje přednosti. To samozřejmě potěšilo především mužské pokolení, jelikož se bylo rozhodně na co koukat. Film už brzy vstoupí i do českých kin a očekává se znovu velký zájem a úspěch.

Zeleníková je v osobním životě šťastnou matkou a nikdo by moc netipoval, že se bude schopna ve filmu takhle odvázat a tolik toho ukázat. Evidentně umí skvěle oddělit soukromý život od toho pracovního…

Související články

Další články