Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější sestru mezi celebritami má hvězda Ulice Aneta Krejčíková! Kateřina má snad ještě větší prsa!

Sestra Anety Krejčíkové je nádherná žena.
+ Dalších 11 fotografií
Hvězda seriálu Ulice a nebo show Tvoje tvář má známý hlas Aneta Krejčíková (26) je nádherná žena. A kdo by tipoval, že musí mít krásné také příbuzenstvo, ten by se nemýlil. Její sestra Kateřina je moc hezká mladá dáma.

Aneta Krejčíková patří k nejvýraznějším českým herečkám. Mnozí diváci bez okolků přiznávají, že na nekonečný seriál Ulice se dívají jen kvůli ní.

Aneta také zářila v hudební show Tvoje tvář má známý známý hlas, kde patřila k favoritkám na celkové prvenství. Nakonec show ovládla Berenika Kohoutová.

Aneta Krejčíková má krásné příbuzenstvo. Její sestra Kačka má snad ještě výraznější poprsí než Aneta. Prostě je to kočka s hnědýma očima.

Bohužel, pánové, tahle kráska je šťastně zadaná. Ráda tančí, a když to rozbalí na parketě, je na co se dívat. Mrkněte do fotogalerie a napište nám, zda se vám Kačka líbí ještě více než Aneta!

Mohlo by vás zajímat

Další články