Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější róby z loňského festivalu v Karlových Varech: Předvedou se dámy i letos?

+ Dalších 19 fotografií
galerie
Na loňském třiapadesátém ročníku karlovarského festivalu mohli lidé spatřit ty nejlepší modely. Nejen kolonáda se během prestižní události mění na pomyslné módní molo a známé české osobnosti se předvedly v róbách hodných Hollywoodu. Můžou to letos trumfnout?

Na filmovém festivalu v Karlových Varech se chce každá žena ukázat v tom nejlepším světle. Loňský festival navštívila spousta žen a ačkoliv z nich většina byla oblečená perfektně, rozhodně největší ozdobou byla Daniela Peštová, která byla vychvalována do nebes nejen veřejností, ale i módními kritiky.

Festival v Karlových Varech je nepochybně největší společenskou událostí roku a dámy vynášejí do společnosti i róby za statisíce, o cenách šperků a jiných doplňků nemluvě. I letos se bude chtít určitě spousta osobností blýsknout. Dokáží ale zářit tak, jako zářily celebrity v roce loňském? Podívejte se do galerie a posuďte sami, zda mají šanci se překonat.

Mohlo by vás zajímat

Další články