Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější róby z Karlových Varů: Pocahontas Koblížková i něžná Kopřivová

Monika, Veronika i Andrea v průběhu let na koberci jen zářily.
+ Dalších 9 fotografií
Filmový festival v Karlových Varech se blíží neuvěřitelnou rychlostí. 53. mezinárodní filmový festival Karlovy Vary proběhne ve dnech 29. června až 7. července a málokterá celebrita si ho nechá uniknout. Připomeňte si ty nejkrásnější róby, které jste mohli za ta léta spatřit.

Minulý rok se o pořádné vzrušení postarala modelka Andrea Verešová (37), která si vzala šaty ušité z přibližně stejně velkého kusu látky, který potřebujete na kšiltovku. To v roce 2015 se jí výběr šatů zadařil lépe. Sáhla po bílé a neprohloupila. Jemným rysům něžná róba sluší.

Před rokem nevybrala vůbec špatně Renata Langmannová, která zvolila červenou. Ta ke světlým typům žen jde. Pro změnu před dvěma lety se na červeném koberci objevila přítelkyně Jaromíra Jágra (46) Veronika Kopřivová. Její éterické šaty s kytičkami si pamatuje každý.

Ve stejném roce se před foťáky blýskla i Simona Krainová (45). Opomenout nelze ani Moniku Koblížkovou, která byla loni za Pocahontas.

Mohlo by vás zajímat

Další články