Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější róby Česko-Slovenského plesu: Miss na vdávání, okouzlující Makarenko a pozlacená Lašková

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 20 fotografií
krásné šaty
Další ročník Česko-Slovenského plesu je za námi a jako vždy se jednalo o přehlídku nádherných rób. Dámy si na svém vzhledu pro tento speciální večer daly skutečně velmi záležet a díky nádherným šatům, dokonalému líčení a božským účesům jim to opravdu slušelo. Kdo ale vynesl ty nejkrásnější šaty?

Česko-Slovenský ples je velmi prestižní událostí, na kterou se sjíždí ty nejvýznamnější osobnosti. Je tedy samozřejmé, že vypadat dobře je základ. Ačkoliv to téměř všem dámám nepochybně slušelo, jen pár z nich dotáhlo své outfity k takové dokonalosti, až se z toho přítomným tajil dech.

Denisa Spergerová

Letošní vítězka soutěže krásy Miss Czech Republic se na ples dostavila oděná téměř jako symbol nevinnosti. V bílé róbě doplněné o nádhernou korunu by si jí k oltáři odvedl nejeden muž.

Taťána Makarenko

Taťána vypadala jako vždy perfektně. Ředitelka soutěže krásy umí v módě chodit a svou dokonalou postavu oblékla do obepnutých fialových šatů, které krásně zdůraznily její perfektní ženské tvary. S krásným účesem a sladěnými doplňky pak byla ozdobou plesu.

Gabriela Lašková

Moderátorka TV Prima se ukázala v nejkrásnější róbě, jakou kdy do společnosti vynesla. Zlaté šaty s lesklými prvky vypadala s její drobnou postavou jako víla a zvolením minima doplňků na krásný oděv jen upozornila.

Monika Bagárová

Zamilovaná zpěvačka se na ples dostavila v rafinovaných šatech, pod jejichž sukní se skrývaly lesklé kalhoty. Svému partnerovi "Makhmudovi Muradovovi".https://www.extra.cz/tema/makhmud-muradov byla ozdobou a zápasník se mohl pouze usmívat, že mu doprovod dělá tak nádherná žena.

Inna Puhajková

Oblíbená sporťačka si je moc dobře vědoma toho, co jí sluší. Své snědé tělo ozdobila béžovými šaty s lesklými prvky a rozparek ukazoval její nádherné nohy, na které obula elegantní páskové střevíčky. Tahle kráska zkrátka ví, jak upoutat pozornost.

Tyto, ale i další krásné róby z letošního Česko-Slovenského plesu naleznete v galerii. Komu to podle vás slušelo nejvíc?

Související články

Další články