Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Nejkrásnější prsa letošního léta! 8 českých celebrit svedlo souboj o nejnadupanější dekolt

Kamu, Lucie Borhyová i Iva Kubelková svedly boj o nej dekolt
Zdroj: Se souhlasem Kamu, se souhlasem L. Borhyové, koláž Extra
+ Dalších 9 fotografií
Pozor, žhavé!

Nejkrásnější české ženy se svlékly do plavek a svedly boj o nejnadupanější hrudník. Mrkněte se do galerie, jak si na dovolené užívají moderátorka Lucie Borhyová (43), influencerka Týnuš Třešničková (25) anebo herečka Alice Bendová (47).

Borhyová a Kubelková svádí bitvu o nej dekolt

Vražedný dekolt úchvatné Ivy Kubelkové (44) nikdy nezklame. Kráska ho vystavila u bazénu i na pláži. Pozadu ale nezůstala ani moderátorka Lucie Borhyová (43). Ta si užívá moře plnými doušky a fanoušky zásobuje jednou šťavnatější fotkou v plavkách za druhou. Nejkrásnější česká moderátorka za ně dostala spousty pochvalných komentářů!


K moři vyrazily i influencerky. Týnuš Třešničková (25) si užívá se sestrou Martinou na ostrově Mykonos v Řecku. "Zrozena poznávat," připsala Týnuš ke snímku při západu slunce. To Lada Horová (19) z Like House provokuje s oblibou. Na nejnovějších fotkách z Mallorky předvedla postavu á la Kylie Jenner. Po tom, co předvedla prstýnek na levé ruce, se navíc spekuluje, že se tiktokerka zasnoubila.


Kamu je silicon free

Kuchařka Kamu (31) odhalila svůj hrudník z trochu jiného důvodu. Silikonové implantáty, které ji zdobily pět let, si nechala odstranit. Dělá to pro zdraví i lepší pocit. Kamu byla totiž diagnostikovaná PCOS, o které na svých sociálních sítích otevřeně hovoří.


Herečka Alice Bendová (47) se rozhodla ukázat svůj nadupaný dekolt, bříško ale z fotky raději ořízla a to, jak její pupík vypadá, si prý nechá raději pro sebe. To Iva Pazderková (41) je v životní formě a tělem jako proutek provokuje z pláží na Krétě. Postavu polobohyně předvedla i DJ Lucca (43), nejkrásnější dýdžejka Česka.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy