Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější Polka Joanna Krupa šla ÚPLNĚ DONAHA: Sexy poprsí doplňuje ploché bříško a vysportované nohy!

Pohled na polskou královnu je skutečně krásný.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 20 fotografií
Luxusní polská modelka to má nejraději naprosto naostro, a to bez nadsázky. Joanna Krupa se nebojí nahoty a znovu to ukázala. Její snímek z Instagramu vám vyrazí dech!

Téhle krásce že je již 37 let? No to snad ani není možné. Polská kočička Joanna Krupa musela zastavit čas, jinak to snad není možné. Nejkrásnější dívka své země má hezčí postavu než mnoho modelek, které jsou na startu kariéry!

Co jí ale hraje do karet nejvíce, je fakt, že se nebojí nahoty. Spíše naopak! Ona si v ní doslova libuje. V sobotu si v pohodě lehla na okno úplně nahá a nechala se zvěčnit. Samozřejmě nebyla hamoun a pochlubila se na sociálních sítích.

Tím způsobila poprask, jelikož počet jejich followerů je skutečně vysoký. Kromě nádherného poprsí ukázala také ploché bříško a luxusní nohy, na kterých evidentně pracuje někde v posilovně, protože jsou obalené svaly…

No uvidíme, s čím přijde příště. Joanna se skutečně nahoty nebojí. Ač se nikdy nejedná o erotické akty, tak ukazuje skutečně hodně. Nutí tak především muže zapojit fantazii a to je samozřejmě zárukou úspěchu!

Související články

Další články