Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější pár českého šoubyznysu? Tohle luxusní tělíčko si hýčká známý fotbalista!

Tohle je rozhodně ten nejhezčí pár českého showbyznysu!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
Sexy fotbalista z týmu SK Sigma Olomouc Jakub Yunis (21) sbalil kočičku Veroniku Biasiol (18) a momentálně tvoří ten nejhezčí a zřejmě i nejlépe oblékaný pár v Česku. Jejich život je plný luxusu, krásných fotek a lásky. A všechno cpou na Instagram.

Tento pár se zřejmě hledal, až se našel. Veronica Biasiol je na scéně už nějaký ten pátek, ale až nedávno konečně představila světu svoji lásku, sexy fotbalistu Jakuba Yunise. Jejich instagramové profily jsou plné zamilovaných fotek a luxusu.

Veronica je celkem profláklá a všude známá blogerka a youtuberka. Snaží se radit povětšinou náctiletým holkám, jak se oblékat, malovat a co a kde nakupovat. Stává se jí ale, že pozapomene na dvě celkem důležité věci, a to, že ne každá má míry 90–60–90 a hromadu sponzorů, kteří drahé hadříky a kosmetiku pošlou milerádi zadarmo. Lidé je prostě milují anebo nenávidí, nic mezi neexistuje.

Její momentální přítel Jakub je na tom ale zcela jinak a živí se tím, co umí a dělá léta, a to je fotbal. Hraje za český fotbalový tým SK Sigma Olomouc v roli útočníka a má slušně našlápnutou kariéru. Samozřejmě je ho momentálně všude hodně, a to právě díky Veronice, která je na sociálních sítích oblíbená. Chodí společně na akce, večírky a jiné společenské události.

Nedávno dokonce společně zasedli jako porotci na castingu soutěže Miss Face 2017, který se konal v Olomouci, kde právě Jakub má fotbalové angažmá. Všichni přítomní se jednotně shodli, že tihle dva jsou nejkrásnější a nejžhavější pár v českém showbyznysu. Co si o tom myslíte vy?

Související články

Další články