Tento pár se zřejmě hledal, až se našel. Veronica Biasiol je na scéně už nějaký ten pátek, ale až nedávno konečně představila světu svoji lásku, sexy fotbalistu Jakuba Yunise. Jejich instagramové profily jsou plné zamilovaných fotek a luxusu.

Veronica je celkem profláklá a všude známá blogerka a youtuberka. Snaží se radit povětšinou náctiletým holkám, jak se oblékat, malovat a co a kde nakupovat. Stává se jí ale, že pozapomene na dvě celkem důležité věci, a to, že ne každá má míry 90–60–90 a hromadu sponzorů, kteří drahé hadříky a kosmetiku pošlou milerádi zadarmo. Lidé je prostě milují anebo nenávidí, nic mezi neexistuje.

Její momentální přítel Jakub je na tom ale zcela jinak a živí se tím, co umí a dělá léta, a to je fotbal. Hraje za český fotbalový tým SK Sigma Olomouc v roli útočníka a má slušně našlápnutou kariéru. Samozřejmě je ho momentálně všude hodně, a to právě díky Veronice, která je na sociálních sítích oblíbená. Chodí společně na akce, večírky a jiné společenské události.

Nedávno dokonce společně zasedli jako porotci na castingu soutěže Miss Face 2017, který se konal v Olomouci, kde právě Jakub má fotbalové angažmá. Všichni přítomní se jednotně shodli, že tihle dva jsou nejkrásnější a nejžhavější pár v českém showbyznysu. Co si o tom myslíte vy?