Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější okamžik se změnil v noční můru: Žena při porodu zjistila, že milenka je jen pár metrů vedle

Porodní asistentka z Ameriky se stala nešťastnou náhodou svědkyní radostné situace, která se v mžiku proměnila v noční můru. Její pacientka totiž během porodu zjistila, že ji manžel podvádí a milenka je jen pár metrů vedle. Porodní asistentka byla svědkem vypjaté situace, během které došlo mezi ženou a nevěrným mužem. Rozhodně nebyla nouze o ostrou výměnu názorů a sprosté nadávky. Prakticky všichni, kteří video okomentovali, se postavili na stranu budoucí matky.

Porod má patřit mezi nejnáročnější, ale zároveň nejkrásnější část v životě ženy. Bohužel, ne vždy tomu tak je. Mladá porodní asistentka zveřejnila na sociální síti Reddit video, jež zachycuje ostrou hádku mezi rodící Američankou a jejím mužem. Aby toho nebylo málo, tak milenka jejího manžela rodila ve stejné nemocnici jen pár metrů od ní. Na videu je vidět zděšený výraz asistentky, které je vzniklá situace krajně nepříjemná.

Na sociální síti byly nejhorší chvíle ženy zachyceny na videu s popiskem „Když se manželka, která právě rodí, dozví, že rodí i manželova milenka.“ Téměř všichni komentující se zastali nebohé budoucí maminky a odsoudili chování nevěrného partnera.

„Ubohá žena. I tak musela být ve velkém stresu. Dozvěděla se to v tom nejhorším možném čase,“ napsal jeden z nich.

Související články

Další články