Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nejkrásnější muž světa v Praze: Svlékl se a odhalil své dokonalé tělo

Zdroj: Her. Press
+ Dalších 10 fotografií
MUŽ ROKU
V porotě finále soutěže Muž roku 2019 usedl a předal jednu z cen i aktuální nejkrásnější muž světa, Mr. International Trinh Van Bao. Do Prahy ho pozval prezident české soutěže David Novotný a student z Jižní Koreje si nemohl pražskou metropoli vynachválit. Zajímal se nejen o kulturu, ale odskočil si i na zkrášlovací proceduru, kde odhalil své dokonalé křivky.

„V Praze jsem poprvé. Cestoval jsem hodně, ale zejména po Asii,“ prozradil eXtra.cz sympaťák s asijskými kořeny. Netajil se ani tím, že úspěch v soutěži mu zcela změnil život. Ovšem jako správný nejkrásnější muž světa se zajímal i o kosmetické procedury a i proto ho ředitel soutěže Muž roku David Novotný nasměroval do salonu Petra Pity Krejcziho, kterého mnozí znají z reality show VyVolení. Tam odhalil své vypracované křivky.

„Musím uznat, že na Asiata je to velmi atraktivní typ člověka, je velmi komunikativní a příjemný. Vůbec se nedivím, že se stal nejkrásnějším mužem světa. Na kosmetiku chodí prý pravidelně a pečuje o sebe, což jsem jako zkušený kosmetik ocenil,“ řekl eXtra.cz Pity, který si Trinha vzal lidově řečeno do parády.

Na odhaleného nejkrásnějšího muže světa se podívejte do galerie, jistě uznáte, že jde o velmi pohledného muže.

Související články

Další články